Imre Perlmutter oljemålning

Imre Perlmutter oljemålning
Imre Perlmutter oljemålning
Imre Perlmutter oljemålning
Imre Perlmutter oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IMRE PERLMUTTER (Ungern 1892-1935): Tvätterska, olja på pannå, ca 14x11 cm

krackeleringar

515601

2018-01-29