Vytautas Kasiulis litografi

Vytautas Kasiulis litografi
Vytautas Kasiulis litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): motiv av Blyinfatat fönster, litografi, signerad och numrerad 147/200, ca 48x34 cm

515609

2018-01-29