Carl Magnus Lindqvist

Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Kustlandskap med mor och dotter, signerad C M Lindqvist, daterad 1939, olja på pannå , 43x53 cm

515610

2018-01-25