Vytautas Kasiulis litografi
Valmis
2018-01-29
515621
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Liggande kvinna, signerad, epreuve d artiste, färglitografi, 45x62 cm