Vytautas Kasiulis litografi

Vytautas Kasiulis litografi
Vytautas Kasiulis litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Liggande kvinna, signerad, epreuve d artiste, färglitografi, 45x62 cm

515621

2018-01-29