Spiselkatter 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPISELKATTER, 2 parställda, 1900-talets början, sannolikt England, glaserade i grått och blått, ögon i glas, vardera höjd ca 31 cm

Smärre nagg och slitage

515674

2018-01-26