Karmstolar Zig Zag Materia

Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia
Karmstolar Zig Zag Materia

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, ´´Zig Zag´´, Materia, brunskinn och förkromat stål, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, fläcken, märken och rester av färg

515675

2018-01-30