Stan Wys bronsskulptur

Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 10/12 1999, grönpatinerat brons, höjd med stensockel ca 26 cm

515696

2018-01-25