Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOPALL med sitsen klädd med tyg ´´Tulpan´´ av Josef Frank, Firma Svensk Tenn, med öppningsbart lock, sitthöjd ca 45 cm, 70x37 cm
Bruksslitage, några repor och märken
515698
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här