Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PIANOPALL med sitsen klädd med tyg ´´Tulpan´´ av Josef Frank, Firma Svensk Tenn, med öppningsbart lock, sitthöjd ca 45 cm, 70x37 cm

Bruksslitage, några repor och märken

515698

2018-01-26