Soffbord Annika Reuterswärd

Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd
Soffbord Annika Reuterswärd

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ANNIKA REUTERSWÄRD, "Viktor", Soffbord, ask, MIO, höjd ca 48, 70x140 cm

Ytskador, slitage

515708

2018-01-26