Bordslampa Louis Christiaan Kalff Belysningstema

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1960-tal, design Louis Christiaan Kalff för Philips, lackerad plåt, höjd med lampa 43 cm

Ytskador och färgsläpp

515709

2018-01-31