Hans Lagergren grötskål

Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål
Hans Lagergren grötskål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS LAGERGREN (1766-1801/08), Karlstad, grötskål med lock, tenn, höjd 10,5, diameter 22 cm

lock med kantlagningar, bucklor

515719

2018-01-26