Ragnar Falk oljemålning

Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR FALK (1903-1977): stilleben, signerad R. Falk, olja på duk, 38x46 cm

515758

2018-02-04