Bordslampa Reichert/ De Lucchi Belysningstema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERHARD REICHERT/ MICHELE DE LUCCHI, ´´Logico Mini´´, bordslampa, formgiven 2002, Artemide, Italien, vit glasmassa och stål, etikettmärkt, höjd ca 44 cm

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad

515764

2018-01-31