Bordslampa Reichert/ De Lucchi Belysningstema
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERHARD REICHERT/ MICHELE DE LUCCHI, ´´Logico Mini´´, bordslampa, formgiven 2002, Artemide, Italien, vit glasmassa och stål, etikettmärkt, höjd ca 44 cm
Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad
515764
2018-01-31