Yxa

Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa
Yxa

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORATIONSYXA, 18/1900-tal, indopersisk, metall med etsad dekor, med kniv i skaftet, längd ca 51 cm

Slitage, rostanlupen, skada på blad

515767

2018-01-26