Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Interiör med familj, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 33x40 cm

515781

2018-02-04