Lindorm Liljefors oljemålning
2018-02-04
515787
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): flygande gäss, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på duk, ca 27x33 cm