Kopierpresse Svanström & Co Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPIERPRESSE, Svanström & Co Stockholm, målad, järn, höjd ca 3, 29x31 cm

Slitage, några mindre repor och ställvis röstig

515793

2018-01-26