Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 20/30-tal, mahogny, ca 118x46 cm

Mindre skador i de nedre hörnen, bruksslitage

515811

2018-01-26