Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
URNA, porslin, Japan, omkring 1900, satsuma, dekor i guld av figurscener, genombrutet lock krönt av fohund, höjd ca 64 cm
Slitage, lagningar, sprickor, fohunden med skador
515843
2018-01-26