Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad -66 , 85/100, höjd ca 17,5x18,5 cm
Slitage/märken, sockel saknas
515859
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här