Barbro Bäckström avstannad rörelse skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad -66 , 85/100, höjd ca 17,5x18,5 cm

Slitage/märken, sockel saknas

515859

2018-01-26