Kungaporträtt oljemålning

Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning
Kungaporträtt oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av kung, olja på duk, ca 95x75 cm

Retuscher

515866

2018-01-27