Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAUM, miniatyrvas, Frankrike 1900-talets början, överfång samt polykromt målad dekor av vattenlandskap, signerad Daum Nancy samt lothringenkorset, höjd 4 cm
515874
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här