Daum, miniatyrvas, Frankrike

Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike
Daum, miniatyrvas, Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAUM, miniatyrvas, Frankrike 1900-talets början, överfång samt polykromt målad dekor av vattenlandskap, signerad Daum Nancy samt lothringenkorset, höjd 4 cm

515874

2018-01-31