Georg Jensen
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GEORG JENSEN, skål, sterlingsilver, Köpenhamn 1930-tal, design no 17 A, klockformad, rund fot med kälningar, stiliserad bladdekor och kulor, höjd ca 10,5 cm, diameter ca 11 cm, vikt ca 181 g
Mindre bucklor
515912
2018-02-15