Soffbord och sidobord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, fanérade i palisander, delvis kaklad bordsskiva, märkt Furnituremarks Danish contral, samt kakle fp.a Royal Copenhagen, höjd ca 51, 152x74, resp 74x74 cm, cites intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage
515918
2018-01-26