Soffbord och sidobord

Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord
Soffbord och sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, fanérade i palisander, delvis kaklad bordsskiva, märkt Furnituremarks Danish contral, samt kakle fp.a Royal Copenhagen, höjd ca 51, 152x74, resp 74x74 cm, cites intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

515918

2018-01-26