Spegalar Louis XV stil

Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil
Spegalar Louis XV stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, med konsolbord, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerade med valnöt, beslag i brons, fasettslipat glas, speglarnas mått ca 228x98, konsolbordets mått höjd ca 47, 93x42 cm

Slitage, fanerbortfall, ett konsolbord skadat

515920

2018-01-28