Bärtallrikar

Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar
Bärtallrikar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄRTALLRIKAR, 5 st., Kina, transition, 1600-tal, porslin, höjd 5, diameter 15 cm

En samling orientaliskt porslin

mindre nagg, mindre slitage

515939

2018-02-06