Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, Kina, kangxi, porslin, kalebassformad, höjd 22,5 cm

En samling orientaliskt porslin

mynning med lagning, smärre nagg, mindre slitage

515941

2018-02-06