Lockurnor

Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm

En samling orientaliskt porslin

ett lock med skada, nagg

515942

2018-02-06