Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VAS, Kina, 17/1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 33 cm

En samling orientaliskt porslin

obetydligt slitage

515943

2018-02-06