Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOJAN, Kina, 1700-tal, porslin, dekor av landskap i underglasyrblått, höjd ca 23 cm
En samling orientaliskt porslin
obetydliga nagg
515944
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här