Bojan

Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJAN, Kina, 1700-tal, porslin, dekor av landskap i underglasyrblått, höjd ca 23 cm

En samling orientaliskt porslin

obetydliga nagg

515944

2018-02-06