Stolar Eames

Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames
Stolar Eames

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAY OCH CHARLES EAMES, stolar, 4 st., Vitra, "Eames Plastic Sidechair DSR", formstöpt plast, benställning i förkromad metall, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, färgavskav och repor på ryggstöd, fläckar, bakre fästen med sprickor

515947

2018-01-26