Stolar Eames
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAY OCH CHARLES EAMES, stolar, 4 st., Vitra, "Eames Plastic Sidechair DSR", formstöpt plast, benställning i förkromad metall, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, färgavskav och repor på ryggstöd, fläckar, bakre fästen med sprickor
515947
2018-01-26