Soffbord Lammhults
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen, modell Newport, fanérat i masurbjörk, Lammhults möbler, stämplat och daterat 1989, höjd ca 52, 110x110 cm
Slitage, några mindre repor, vattenskador
515957
2018-01-26