Tadeuz Kamasa oljemålning

Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TADEUSZ KAMASA (Polen, 1924-2003): Hamnmotiv, signerad T. Kamasa, olja på pannå, ca 48x54 cm

515966

2018-01-26