Soppslev sockerströare kaffeskedar i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEV, STRÖSKED, TESKEDAR, 8 st., silver, olika tillverkare, Sverige 1800-tal, total vikt ca 261 g

Bucklor, slitage

515969

2018-01-30