Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRUS 2 st., SAMT MINDRE VAS, Kina, 1600-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd 7 - 10 cm
En samling orientaliskt porslin
mindre vasen med lagning vid mynning, smärre nagg, slitage
515983
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här