Bläckhorn och ljusstakar, 1 par silver Trondheim

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRIK MÖLLER, bläckhorn och ljusstakar, 1 par, silver, Trondheim 1900-talets början, klotformade på tre fötter, reliefdekor av vikingaslingor, höjd 9 resp. 78 cm, total vikt ca 370 g

smärre bucklor

515989

2018-01-31