Hugo Salmson

Hugo Salmson
Hugo Salmson
Hugo Salmson
Hugo Salmson
Hugo Salmson
Hugo Salmson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HUGO SALMSON (1843-1894): Flicka med solrosor,
signerad Hugo Salmson 1867, olja på duk, 68x52 cm

Ramskador

516005

2018-01-31