Spegel rokoko 1700-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, Ehrhart Göbels art, förgylld, fasettslipat glas, skuren dekor och papier-maché, höjd ca 133x60 cm

Skadat glas, senare förgyllning, skadad dekor

516044

2018-01-27