Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, Bertil Vallien, "Headman", signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga 1 av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, Kosta Boda, höjd ca 20 cm, sockel 18x18cm

516067

2018-01-27