Bordslampa 1800-tal empirestil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, omgjord från ljusstake, höjd inklusive skärm 48 cm
Passar med auktionsnummer 516074

516072

2018-01-27