Spegel och lampetter art deco

Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 3 dlr., tenn, 1900-talets första hälft, höjd ca 23-42 cm

slitage

516091

2018-02-08