Taklampa Belysningstema

Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema
Taklampa Belysningstema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-tal, sfärisk stomme i järntråd med lindat polykromt plastband, höjd 28 cm, diameter 28 cm

Bruksslitage, smärre befläckning i tyget

516116

2018-01-31