Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PENSELSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, celadonglasyr, i form av slingrande drake runt bergsformation, längd ca 20, höjd ca 13 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
516149
2018-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner