Byrå med stenskiva sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med skiva i kolmårdsmarmor, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 78, 84,5x45 cm
Slitage och märken, nyckel saknas
516151
2018-01-27