Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med skiva i kolmårdsmarmor, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 78, 84,5x45 cm

Slitage och märken, nyckel saknas

516151

2018-01-27