Bokskåp Karl Johan-stil

Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil
Bokskåp Karl Johan-stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, fasettslipat glas, beslag i mässing, beslysning, höjd ca 140, 162x42 cm

Nyckel saknas, 2 låsta dörrar, nyckelbussningar saknas, ytskador, avklippt sladd

516158

2018-01-29