Bokskåp Karl Johan-stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, fasettslipat glas, beslag i mässing, beslysning, höjd ca 140, 162x42 cm
Nyckel saknas, 2 låsta dörrar, nyckelbussningar saknas, ytskador, avklippt sladd
516158
2018-01-29