Bruno Mathsson fåtölj med fotpall Pernilla
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brändmärkta ´´Bruno Matthson International´´ och daterade 1998, stomme i bok, klädsel i naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, smuts
516185
2018-01-28