Bruno Mathsson fåtölj med fotpall Pernilla

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brändmärkta ´´Bruno Matthson International´´ och daterade 1998, stomme i bok, klädsel i naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, smuts

516185

2018-01-28